CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Bc. Filip Jimramovský

Bude mi 25 let a jsem zakládajícím členem hnutí STAN v Boskovicích, kde také od roku 2018 působím v městské sportovní komisi. Profesně se věnuji především ekonomii a managementu. V letech 2017 až 2020 jsem působil jako Generální manažer extraligového basketbalového klubu Basket Brno. Jsem také aktivním sportovcem a mou velkou vášní je cestování.

Důvodem, proč jsem se rozhodl kandidovat do Poslanecké sněmovny, je fakt, že mi není jedno, v jakém stavu se aktuálně nachází česká politická scéna, a také to, jakým způsobem a jakými lidmi je naše země v současnosti řízena. Myslím si, že je na čase, aby zodpovědnost za fungování našeho státu začala pomalu přebírat také mladší generace, která není zatížena minulostí, a aby tato generace dopomohla konstruktivní politikou k lepšímu stavu a poměrům v naší zemi.

Domnívám se, že v současnosti je nejdůležitějším politickým cílem nás všech obnovení důvěry veřejnosti v českou politiku a stát jako takový. Celý svůj dosavadní život jsem neodmyslitelně spojil se sportovním prostředím, kterému se dlouhodobě věnuji také v politice, konkrétně poté problematice jeho financování, jíž bych se rád zabýval i na celostátní úrovni. Chci se zasadit o modernizaci školství či bezpečnou dostavbu Dukovan a především o proevropskou orientaci naší zahraniční politiky.

28
28FILIPJIMRAMOVSKY.png
Starostové a nezávislí

Jihomoravský kraj

Boskovice


25 let

manažer, student