CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Bc. Václav Kubaljak

Studoval jsem chemii a biologii na Pedagogické fakultě UK. Po dokončení bakalářského stupně jsem nastoupil do školství, konkrétně jsem si prošel pozicemi, jako vychovatel školní družiny, učitel prvního i druhého stupně - různých všeobecně vzdělávacích předmětů, věnoval jsem se i asistenci. Prošel jsem různými zařízeními, jak malotřídní vesnickou základní školou, tak menší základní školou s téměř rodinnou atmosférou, učil jsem také na církevní škole, pracoval jsem jako třídní učitel.

V současnosti pracuji jako konzultant e-learningu pro soukromou firmu.

U Pirátů zastávám funkce Předsedy krajského expertního týmu školství Středočeského kraje, předsedy místního sdružení Benešov. Také jsem součástí komise pro školství města Benešov a Výboru pro vzdělávání, výchovu a zaměstnanost Středočeského kraje.

Věřím v liberální vzdělávací politiku s důrazem na možnost volby vzdělávací trajektorie - rád bych pomohl odstraňovat bariéry, které v tomto ohledu v minulosti vznikly. Dále bych rád tlačil na zlepšení pedagogické přípravy učitelů. A skrze synergii těchto opatření bych rád pomohl zvýšit společenský status učitele.

19
Václav Kubaljak
Pirátská strana

Středočeský kraj

Struhařov


32 let

konzultant e-learningu, pedagog