CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Bc. Jiří Knotek

Vystudoval jsem průmyslovou školu v Uherském Brodě, ale nakonec jsem si vybral jinou cestu. Studiem na Katedře politologie v Olomouci jsem získal cenné znalosti a utvrdil se v tom, že je nejužitečnější rozhodovat se na základě dat. Mimo jiné jsem také aktivním politikem na krajské úrovni, kde se věnuji převážně kulturní oblasti. Jsem racionálně uvažující realista, vlastenec a člověk, který nemá rád podvodníky a křivé lidi. Aktivní občan, který dokáže debatovat s názorovými oponenty. Řešením problémů je dialog, nebo racionálně podložené rozhodnutí.

K angažování ve veřejném prostoru mne přivedly problémy, které jsem viděl kolem sebe. Už od střední školy jsem věděl, že chci nějak lidem pomáhat. Poslouchat jejich problémy a společným úsilím jim pomoci k lepšímu životu. Proto jsem se začal zajímat o politiku. Chtěl bych přiložit ruku k dílu a pomoci udělat tuto republiku lepším místem pro občany i mé přátele a blízké.

Chtěl bych změnit způsob, jakým funguje Česká republika na poli mezinárodních vztahů. Chci suverénní stát, který se nebojí ozvat proti tyranům. Chci republiku, která se zastane utlačovaných. Chtěl bych také vidět to, že se Česká republika posunuje vpřed a nestojí zaseklá na místě. Chci, aby byla tato země digitální, moderní a připravena čelit budoucím výzvám.

19
Jiří Knotek_sedy.jpg
Pirátská strana

Zlínský kraj

Strání


23 let

krajský zastupitel, předseda Výboru pro kulturu, student Univerzity T. Bati ve Zlíně