CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Libor Kuchyňa

Jsem Jihlavák, záchranář a sportovec tělem i duší. Od malička se věnuji sportu, a to především plavání, ve kterém jsem díky své zarputilosti a píli dosáhl vynikajících výsledků na mezinárodních závodech a mistrovství republiky. Několik let jsem byl členem výjezdové skupiny Zdravotnické záchranné služby. Momentálně vedu sportovní akademii Jihlava a podnikám. Mimo to jsem se stal zastupitelem a radní v Jihlavě. Jsem velkým fanouškem cyklistiky, hokeje, bojových sportů, novodobé historie a urgentní medicíny. Mám rád cestování a inspiraci dobrou praxí. Fascinují mě příběhy českých osobností politiky, podnikání, vědy, sportu, kultury a odboje jako jsou Antonín Holý, Věra Čáslavská, Emil Zátopek, Václav Havel, Tomáš Baťa, generál Tomáš Sedláček, Marie Moravcová a další.

ČR bych rád viděl jako moderní stát 21. století, kde se využívají moderní technologie, kde ve fungování státu je transparentnost samozřejmostí, stejně jako otevřenost k názorům a potřebám lidí, kteří ve státě žijí. Majetek státu, včetně firem vlastněných státem, je spravován s péčí řádného hospodáře, kde se maximálně využívají možné příležitosti, investuje se a zamezuje se zbytečnému plýtvání. V dnešní době je většina poslanců, kteří to tak nevidí a myslím si, že je to velká chyba. Díky tomu náš stát nevyužívá svůj veliký potenciál. Stále je levnou montovnou, ale má na to být technologickým lídrem regionu s přidanou hodnotou. Do PS by se mělo dostat co nejvíce lidí, kteří chtějí ČR do tohoto stavu posunout. Proto jsem se rozhodl kandidovat.

Chtěl bych podpořit pozitivní změny v české politice, kde politika minulosti nemá své místo. Potřebujeme se koukat do budoucnosti. Dát šanci moderní politice, kde zbytečná byrokracie a tradiční papírování nemá co dělat. Naopak je třeba co nejvíce podpořit e - goverment a moderní technologie ve státní správě, které jsou efektnivní a šetří čas i peníze.

6
Libor Kuchyňa.jpg
Starostové a nezávislí

Kraj Vysočina

Jihlava


34 let

Člen rady města Jihlavy, Zakladatel Sportovní akademie Jihlava, Záchranář