CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Marek Houser

Je mi 32 let, jsem šťastně ženatý a mám dvouletého syna. Mám rád technologie, psaní, pořádání akcí a spousty velkých i malých sportů. Všechny tyto záliby spojuji v příjemném mixu. Píšu pro online magazín Svět Androida, jsem spoluprovozovatel eventové agentury, DJ a ředitel umělecko-sportovního festivalu Fair Play. U Pirátů se věnuji IT, kultuře a hlavně sportu.

K politice mě jednoznačně přivedla vzrůstající nespokojenost s dosavadním vývojem. Tunely, arogance, bezvýsledné přelévání moci tam a zpět. A nespravedlnost, přetvářka a manipulace na základě lží, čehož je nejen politika stále bohužel plná. Jen nadávání mi ale nestačilo, tak jsem se zapojil. Chci kromě prosazování pirátských principů lidem kolem sebe ukázat, že politika nemusí být nutně takové bahno.

Na Pirátech mě od počátku nejvíce baví autentičnost, skutečná přímá demokracie, transparentnost a schopnost vypořádat se s problémy způsoby, o kterých si mohou nechat zkostnatělé strany a hnutí jen zdát.

Hodlám přispět spravedlností, transparentností a slušností k tomu, aby byla politika čistější a vedla bez postranních úmyslů k lepším výsledkům. Aby se obyčejným lidem žilo líp a podvodníkům hůř. V osobním životě mi bude stačit zdraví a pohodlí mé rodiny a pocit, že na mě mohou být přátelé alespoň trochu hrdí.

5
Marek Houser_šedý2
Pirátská strana

Zlínský kraj

Uherský Brod


32 let

redaktor SvětAndroida.cz, ředitel Fair Play festivalu, podnikatel v oblasti kultury