CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

MgA. Dominika Poživilová Michailidu

Jsem zastupitelka v obci Krnsko a taky zakladatelka místního Spolku, kde pořádáme kulturní a společenské akce. Profesí jsem vystudovaná výtvarnice, tomu se ale nyní bohužel nestíhám příliš věnovat. Svůj volný čas nejraději trávím se svým manželem a našimi třemi dcerami. Ráda taky sáhnu po dobré sci-fi knížce nebo si pustím seriál.

Věci veřejné jsou nedílnou součástí mého života. S manželem vlastníme rodinnou farmu, takže hodně komunikuji s úřady, starám se o účetnictví a vyřizuji žádosti o dotace. Starost o farmu mě přivedla k zájmu o zemědělství a životní prostředí. Zasadit se o zlepšení jejího stavu považuji za naši povinnost. Bez možnosti pít nezávadnou vodu nebo dýchat čistý vzduch totiž není svoboda.

Ráda spojuji lidi nad různými tématy. Miluji, když zorganizuji nějakou akci a do řeči se tam dají lidé s rozdílnou zkušeností a protichůdnými názory. Mám za to, že v minulém století jsme si ujasnili vztah k tělu a využití jeho potenciálu, v tomto se snad zaměříme na duchovní složku věci a celkově mezilidskou komunikaci. Do politiky bych proto ráda vnesla více kultivace ve veřejné komunikaci.

9
Dominika Michailidu
Pirátská strana

Středočeský kraj

Krnsko


41 let

výtvarnice, zemědělkyně, zastupitelka