CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Mgr. Lukáš David

Je mi 43 let a jsem zakládajícím členem hnutí STAN u nás ve Znojmě. S našim hnutím Pro Znojmo se nám v loňském roce podařilo vytvořit novou koalici s vládnoucí ČSSD a na nově obsazené radnici od té doby působím jako místostarosta pro cestovní ruch a zahraniční vztahy.

Naše město potřebuje mít v Poslanecké sněmovně po delší době "neviditelných" zástupců za Znojemsko konečně někoho, kdo bude v dobrém slova smyslu lobbovat za zájmy znojemského regionu. Rád se také budu podílet na vzniku nových a úpravách stávajících zákonů, které naše země nutně potřebuje k dalšímu rozvoji.

Pokud jde o komunální politiku, budu se snažit, abych během svého působení ve vedení města přispěl ke zvýšení životní úrovně našich spoluobčanů, obyvatel Znojma. Značné rezervy máme hlavně v základní infrastruktuře jako je doprava, parkování, správa a údržba zeleně. Z minulých let před sebou stále posunujeme spoustu dlouho neřešených problémů, které nás trápí. Máme jako hnutí originální a proveditelný program, který myslí na občana i na ekonomický rozvoj města a celého regionu.

18
18LUKASDAVID.png
Starostové a nezávislí

Jihomoravský kraj

Znojmo


43 let

podnikatel