CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Mgr. Olga Sejrková

Vystudovala jsem střední průmyslovou keramickou školu v Bechyni, obor výtvarné zpracování keramiky a porcelánu. Při práci jsem začala studovat obor Učitelství výtvarných uměleckých předmětů na Pedagogické fakultě ZČU v Plzni a svá studia zakončila v roce 2009 titulem Mgr.

Během svého života jsem pracovala jako pedagogický pracovník se zaměřením na adiktologii a primární protidrogovou prevenci v Salesiánském středisku pro děti a mládež a pro sdružení Magdalena. Deset let jsem pracovala také v back office developerských projektů a klientského servisu ve stavebním průmyslu. Nyní jsem zaměstnána u tradiční plzeňské firmy zabývající se obchodem a vývojem trakčních motorů pro motorová a elektrická vozidla.

Jsem akční svobodná máma mé úžasné dcery Julie. Pirátkou jsem se stala na podzim roku 2019 a jsem 1. místopředsedkyní MS Plzeň.

Mezi témata, o která se zajímám a chci v politice řešit, patří prevence a léčba návykových látek, kvalita a dostupnost léčby závislostí, ekologie, ochrana práv zvířat a také ochrana a obnova historických památek.

Ve volném čase moc ráda, běhám, jezdím na kole a zajímám se o dějiny umění a architekturu.

12
Olga_Sejrkova_fin_2.jpg
Pirátská strana

Plzeňský kraj

Plzeň


41 let

koordinátorka obchodního oddělení, členka dozorčí rady holdingu nemocnic Plzeňského kraje