CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Mgr. Ondřej Pumpr

Jsem vystudovaný právník, otec dvou synů. Pocházím a trvale žiji v Jindřichově Hradci. Podnikám v několika oblastech, především v turistickém ruchu, provozu dronů a poradenství poskytovatelům zdravotních služeb. Mám však i zkušenosti s prací ve státní správě, kde jsem deset let působil na Ministerstvu vnitra ČR. V Jindřichově Hradci zastupuji Starosty a nezávislé v zastupitelstvu města. Mými zájmy jsou především má rodina, pes, sport a příroda.

Proč kandidujete do Poslanecké sněmovny?

Do Poslanecké sněmovny kandiduji, protože Starosty a nezávislé vnímám jako hnutí slušných a rozumných lidí s bohatými zkušenostmi z komunální politiky, z měst, kde je politik blíže reálnému životu. Tyto zkušenosti pak můžeme úspěšněji převádět na úroveň státu a do jeho vedení.

Co chcete dokázat v politice?

Rád bych se věnoval zvýšení transparentnosti veřejné správy a zvýšení její důvěryhodnosti, omezení byrokratické zátěže především malých a středních podnikatelů. A také tématu, které nás v blízké budoucnosti bude především v menších městech velmi trápit, a tím je dostupnost zdravotní péče.

9
ondrej-pumpr.jpg
Starostové a nezávislí

Jihočeský kraj

Jindřichův Hradec


43 let

právník, podnikatel