CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Pavel Šrámek

Jsem IT manager, manžel a otec, občanský aktivista, dobrovolník, budoucí právník a Pirát, který by rád změnil naši zemi k lepšímu. Pracuji jako šéf mezinárodního týmu programátorů a momentálně tvoříme mezinárodní vykazovací, finančně-analytickou a daňovou platformu.

Pirátem jsem od roku 2016. Byl jsem krajským volebním koordinátorem poslaneckých voleb a v roce 2017 jsem obnovil místní sdružení Plzeň. Vybudoval jsem krajské pirátské centrum a podílel se na vedení komunální kampaně v roce 2018, po které jsem se stal zastupitelem města Plzně. I jako zastupitel zůstávám aktivistou a zaměřuji se na hledání řešení pro naše město a naši zem. 

V životě jsem se musel potýkat se spoustou překážek, a proto věřím, že ode dna se může odrazit každý. Se zatnutými zuby to zvládne i naše země.

Chci, abychom měli spravedlivé a pro lidi srozumitelné zákony, jednoduché a spravedlivé daně, aby tu byl stát pro lidi, nikoliv lidi pro stát.  Pokud usednu do Poslanecké sněmovny, budu kromě výše uvedeného usilovat o to, aby veřejná správa efektivně využívala kvalitní software a v rámci digitalizace automatizovala komunikaci nejen s občany, ale také mezi úřady samotnými tak, že po úřadech budou běhat data, nikoli papíry a lidé, což všem výrazně usnadní život.

Mimo politiku a rodinu si najdu čas i na jízdu na kole, plavání, lyže a snowboard.

6
Pavel_Sramek_fin_2.jpg
Pirátská strana

Plzeňský kraj

Plzeň


30 let

zastupitel města Plzně, manažer v mezinárodní IT firmě, specialista na daně a finance