CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Petr Tomáš

Vystudoval jsem gymnázium, zdravotní školu, mám atestaci z anestezie resuscitace a intenzivní medicíny. Mám 4 syny. Nemám dluhy ani hypotéku a čistý rejstřík trestů. Podnikám v oblasti zdravotní techniky, věnuji se školení a AED a defibrilátorům obecně. Tři roky jsem dělal externě klinického specialistu pro zahraniční firmu. Jsem také aktivní ve spolku Pastelkov, který podporuje výsadbu alejí a Incitatus kde spolu s Václavem Láskou podporujeme nezávislé kandidáty do senátu. Od minulého roku jsem středočeským zastupitelem.

Jsem profesionální záchranář od roku 1990 a v minulosti jsem byl i hlavní sestrou Letecké záchranné služby. Celou svou profesní kariéru mám spojenou se středočeským zdravotnictvím. Zdravotnictví je vždy velice problematickým tématem a středočeské je navíc zcela atypické. V poslanecké sněmovně bych se rád věnoval stabilizaci zdravotnictví. Podstatné je investovat do lidí. Sebelepší CT nebo magnetická rezonance je bez kvalitního a motivovaného a eticky se chovajícího personálu k ničemu. Dále bych se už z podstaty své profese rád věnoval Integrovanému záchrannému systému a zejména záchrance.

Rád bych, aby už konečně došlo v naší zemi k opravdové změně. Stačí se podívat kdo zde kdy v minulosti i současnosti vládne. Věřím, že Piráti se Starosty přinesou potřebné změny pro správné směřování Česka vstříc výzvám 21. století.

15
Petr Tomáš
Pirátská strana

Středočeský kraj

Říčany


51 let

zastupitel, zdravotnický specialista