CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Bc. Viktorie Vidláková

Vystudovala jsem Obchodní akademii v Třebíči, obor veřejná správa. Po maturitě jsem pokračovala v bakalářském studiu oboru finance a řízení na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě, které v roce 2020 úspěšně dokončila. Nyní jsem studentkou kombinovaného navazujícího magisterského studia fakulty managementu Vysoké školy ekonomické v Praze.

Začátkem roku 2020 jsem začala pracovat ve společnosti Mann Hummel Service v Nové Vsi.

Od narození žiji v opravdu malé obci Hvězdoňovice nedaleko od Třebíče. Zde jsem členkou obecního zastupitelstva. V obci organizuji akci Ukliďme Česko a celkově se snažím o lepší ekologii obce. Jsem i členkou sboru dobrovolných hasičů a spolu s ostatními se snažím o aktivní kulturní dění v obci.

Ve svém volném čase se od šesti let věnuji požárnímu sportu. Úspěchy jsem zaznamenala jak v kategorii mladých hasičů v týmu SDH Radonín, později SDH Hvězdoňovice, tak i v kategorii žen v týmu SDH Radonín, od roku 2019 v týmu SDH Benetice. Účastním se lokálních lig (Třebíčská, Žďárská), ale i těch celorepublikových (Extraliga HVP ČR).

V roce 2020 jsem s pirátkou Barborou Pokornou založila instagramový účet @my.plavovlasky, prostřednictvím kterého chceme pomáhat širokému spektru lidí v Třebíči a okolí.

7
Viktorie Vidláková.jpg
Pirátská strana

Kraj Vysočina

Hvězdoňovice


23 let

Material Compliance Support, Studentka managementu, Zastupitelka obce Hvězdoňovice