CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Ing. Hana Naiclerová MBA

Jsem sedmým rokem zastupitelka Statutárního města Prostějova, členka majetkoprávní komise Olomouckého kraje, ekonomka a máma tří dětí. Více než 25 let podnikám v oboru financí, účetnictví a daňového poradenství. Jsem přesvědčena, že změna ve vedení naší země je nutná. Do politiky jsem vstoupila proto, abych dokázala, že transparentní hospodaření, férové smlouvy a nulová korupce není sci-fi, ale základ pro spokojený život občanů. V roce 2019 jsem od Nadačního fondu proti korupci obdržela Cenu za odvahu. Více zde: naiclerova.cz

Společně chci prosadit změnu současného směřování naší země, chci se spolupodílet na úpravě legislativy ve prospěch funkčního celku a ne ve prospěch vybraných jednotlivců či zájmových skupin. Chci zabránit netransparentnímu hospodaření státu, jehož jsme v současnosti svědky. Chci podpořit malé a střední podnikatele, protože to je základ, na kterém se má stavět.

Chci se podílet na obnově důvěry lidí ve vládu této země. Aktivně spolupracovat se spolukandidáty a členskou základnou na předkládání návrhů zákonů v souladu s koaliční smlouvou a volebním programem. Chci prostě přiložit ruku k dílu k vytvoření funkčního systému, bojovat proti korupci, lžím a špatnému hospodaření s veřejnými prostředky.

5
hana_naiclerova.jpg
Starostové a nezávislí

Olomoucký kraj

Prostějov


49 let

ekonomka, zastupitelka města Prostějova, protikorupční bojovnice