CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Ing. Michal Breškovec

Jsem Pirát, ajťák, idealista. Věřím ve spravedlnost a spolupráci. Raději dělám správné věci, než věci správně a vždy hájím svobodu a právo na soukromí.

Do Poslanecké sněmovny kandiduji ze stejného důvodu, ze kterého jsem před 12 lety vstoupil do právě založené Pirátské strany. Kvůli nespokojenosti s politickou situací v naší zemi, s touhou změnit ji k lepšímu a s vědomím, že aby se něco změnilo, je potřeba sám přidat ruku k dílu a nebýt jen pasivním pozorovatelem.

Chci prosazovat otevřenost a transparentnost státní zprávy na všech úrovních. Chci se zasadit o změnu negativního vztahu našich občanů k našemu členství v EU. Také chci přispět k vybudování efektivního digitálního státu, který ušetří čas občanům, ulehčí práci úředníkům a bude uchovávat pouze nezbytná data a to tak, aby nemohlo docházet k jejich zneužití. Chci prosadit vyvedení kryptoměn z „šedé zóny“ a udělat z ČR kryptoměnové Švýcarsko. Chci prosadit podporu videoherního průmyslu podobným způsobem, jako je podporována třeba kinematografie.

29
Michal Breškovec.jpg
Pirátská strana

Moravskoslezský kraj

Ostrava


42 let

architekt počítačových sítí, zastupitel městského obvodu Ostrava-Jih