CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Ing. Petr Galatík

Jsem člověk, který se snaží být užitečný. Spolumajitel výrobních a zemědělských firem, které působí v regionu Zdounecka. Výrobní činnost je převážně v oblasti automobilního průmyslu. Rozvíjíme nové technologie, zpracováváme nové typy materiálů, spolupracujeme s vysokými školami a přispíváme k rozvoji regionu. V oblasti zemědělské je naší hlavní snahou zlepšit životní prostředí – vysazujeme stromy, stromořadí, sady, budujeme rybníky, tůně a mokřady, chováme koně. Hospodaříme v souladu s principy ekologického zemědělství. Naším cílem je rozvíjet kulturní a sportovní činnost, pořádáme jezdecké závody, kulturní akce, koncerty, promítáme filmy a udržujeme tradice.

Působím jako zastupitel obce Zdounky a předseda MAS Hříběcí hory. Svou kandidaturou chci podpořit proces změny v naší společnosti, pomoci zastavit proces centralizace, protože rozhodovat se má na nejnižší možné úrovni. Chci vrátit pravomoci a zodpovědnost na obce. Vrátit zdravý rozum do rozhodování a přispět k rozvoji lokální ekonomiky.

Politika se pro lidi stala něčím vzdáleným, něčím, na co nemají vliv. To se musí změnit. Je nutné vrátit se k podstatě, nejlépe znají situaci a potřeby lidí na úrovni obcí a měst. Centralizace podporuje rozvoj byrokracie, omezení byrokracie a zeštíhlení státu je nutnost. Chci pracovat na podpoře obcí a měst, na podpoře rozvoje místního ekonomického a kulturního života, zlepšování životního prostředí.

12
12. Petr Galatík_sedy.jpg
Starostové a nezávislí

Zlínský kraj

Zdounky


56 let

jednatel výrobních a zemědělských firem