CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Mgr. Jaroslav Dvorský

Vaše děti – naši žáci nejvíce vyrůstají na příležitostech rozvíjet své vrozené dispozice a talent. Jako učitel již 35 let takové příležitosti tvořím, spoluvytvářím a (ko)ordinuji. Mnoha mým žákům napomohly získat profesní orientaci i zdravé občanské postoje. Osobní příklad a angažovanost je totiž jediný účinný recept na silnou občanskou společnost – společnost stabilní ve svých morálních základech, ale flexibilní před novými výzvami i hrozbami doby.

Do politiky a veřejného života přináším bezúhonnost a svůj čistý štít a také recepturu na lepší školství, ve kterém slova “inkluze” a “optimalizace” už nemluví hlasitěji než zcela jiné činy, které náš vzdělávací systém potřebuje daleko víc.

Piráti a Starostové zatím představili nejen nejčitelnější program a strategii v boji proti korupci a oligarchizaci politického systému a exekutivní moci, ale v jejich vytyčeném rámci též předvedli už řadu úspěšných tažení a dílčích vítězných bitev.

Nastavený „hlídač demokracie“ uvnitř obou subjektů koalice a jejich vnitřních stranických procedur je navíc zárukou jak spravedlivé politické soutěže straníků-jednotlivců, tak i velmi těžko zkorumpovatelných kreditů celých dotyčných stran.

14
Jaroslav Dvorský
Pirátská strana

Královéhradecký kraj

Malé Svatoňovice


58 let

učitel na gymnáziu a ZUŠ