CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Michal Frantík

Jsem zakládajícím členem hnutí STAN ve městě Olomouc. Zastávám myšlenku, že se každý musí starat o své okolí, ve kterém žije.
Od loňského roku působím ve sportovní komisi Olomouckého kraje. Profesně jsem jednatelem společnosti Effetec s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou, prodejem velkoplošných digitálních UV tiskáren, které vyvážíme do celého světa. Jsem členem realizačního týmu České reprezentace v silniční cyklistice. Sport, pohyb a cyklodoprava jsou mými velkými tématy, a proto se jim také věnuji.
Mám tři děti a bydlím ve městě Olomouc.  

Myslím si, že v této zemi mrháme mladými sportovními talenty, kterým nedáváme takovou podporu, jakou by si zasloužili. Mnoho peněz ve sportu jde na podporu jen vybraných oblastí a nedostává se na sportovce v zájmových kroužcích. Sport je přitom nejlepší prevence zdraví. Čím více budeme podporovat sport, tím méně budeme utrácet za zdravotní léčbu. V současné době tak pracuji například i na propojování jednotlivých cyklostezek v rámci našeho kraje, ale i jinde.
Mám osobní zkušenosti ze soukromého podnikání. Věřím, že právě malé podnikání je nejlepším zdrojem našeho národního bohatství, a proto musíme podnikatelům a živnostníkům jejich existenci co nejvíce usnadňovat.

Chci kandidovat do Poslanecké sněmovny, protože mám bohaté zkušenosti z oblasti sportu a jeho financování a chci se tomuto tématu věnovat ve sněmovně. Chci pracovat na zlepšení podmínek pro drobné podnikatele, protože věřím, že to je páteř naší národní ekonomiky. Navíc si myslím, že je velice důležité, propojovat soukromý sektor se samosprávou a na tom je také nutné pracovat.

Více o mně na: www.michalfrantik.cz

11
Frantik_Michal
Starostové a nezávislí

Olomoucký kraj

Olomouc


44 let

jednatel společnosti, člen realizačního týmu české cyklistické reprezentace