CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Monika Shaw Salajová, M.Sc.

Vystudovala jsem Evropskou politiku, jsem specialistka na politický marketing a místopředsedkyní hnutí SEN 21. Dlouhá léta jsem studovala a pracovala ve Velké Británii a z těchto zahraničních zkušeností s politikou čerpám dodnes. Věřím v solidární a férovou společnost, která nenahrává pouze jedné straně, a ve které mají všichni rovné příležitosti. A jelikož jsem pracující máma dvou malých synů, tak mi na pravidelné koníčky nezbývá moc času. Moc ráda ale se svou rodinou sportuji.

Chci podpořit koalici vedenou Piráty do Poslanecké sněmovny. Je na čase tuhle zemi dostat z politického bahna, do kterého jsme pod vedením Andreje Babiše zabředli. Čekají nás těžké časy, protože Česká republika se nyní nachází v krizi ekonomické, zdravotní, politické i morální. Pevně ale věřím, že Piráti začnou posouvat laťku politické kultury zpět nahoru a místo neustálých skandálů jednotlivých ministrů začneme konečně řešit vážné problémy této země.

Chci se pokusit skrze politiku měnit věci k lepšímu, zejména pro slabší členy společnosti, kteří mají omezenou možnost hájit svá práva. Jedním z mých osobních cílů v politice je také vysvětlování výhod našeho členství v EU široké veřejnosti, zejména na konkrétních příkladech v regionech. Ráda bych rovněž podpořila zvyšování kvality výuky českého školství a zavádění moderních trendů ve vzdělávání. Jen tak se jako společnost dokážeme posunout dopředu.

13
13. Monika Shaw Salajová_šedá.jpg
Pirátská strana

Zlínský kraj

Zlín


34 let

marketingová specialistka