CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

MVDr. Anna Ungerová

I strany, které spolu nesouhlasí, mohou vůči sobě jednat s respektem. Jsem zastáncem věcně vedené diskuse bez lží a vzájemného napadání. Dlouho jsem viděla politiku jako velmi odtrženou od života občanů. Vnímala jsem jen lži a slibování nesplnitelného. Vnímala jsem pouze klišé: všichni jsou stejní, jde jim jen o koryta, slušný člověk se tam nedostane a jednotlivec nemůže nic změnit.

Jednou jsem v krajských volbách bez většího rozmyslu hodila lístek jistému uskupení, a to pak uspělo o jeden hlas. Tehdy jsem zásadně přehodnotila svůj přístup, jedinec může něco změnit, je potřeba chodit k volbám a svou volbu je nutné důkladně uvážit.

Má přítomnost na kandidátce do poslanecké sněmovny je především vyjádřením podpory oběma společně kandidujícím subjektům. Pirátská strana je mi nejbližší vzhledem k prosazování osobní svobody, ochrany soukromí a transparentnosti veřejné správy.

Narodila jsem se v Broumově, vyrůstala jsem v přilehlých vesnicích a v Broumově jsem taky vystudovala osmileté gymnázium. Jsem veterinární lékařka zaměstnaná v praxi malých zvířat, toho času na rodičovské dovolené, máma dvouletého syna. Vztah ke zvířatům není jen součástí mojí profese, ale i osobního života.

19
Anna Ungerová
Pirátská strana

Královéhradecký kraj

Kramolna


35 let

veterinární lékařka