CHCI VĚDĚT VÍCE

Narodil jsem se v Sušici. Vyrůstal v křesťansky založené rodině a myslím si, že díky tomu jsem pochopil správné fungování mezilidských vztahů. Na Integrované střední škole Klatovy jsem se vyučil kuchařem-číšníkem a maturitu poté složil na nástavbovém studiu v Horažďovicích v roce 2004.

V témže roce jsem přišel s kamarády na myšlenku vybudovat vlastní internetovou síť. Během 3 let živnost vyrostla do velkých rozměrů a z malé firmičky bylo nutné udělat pořádnou firmu. V roce 2007 jsem se stal spolumajitelem a jednatelem ve společnosti MAXTEL, která poskytuje telekomunikační služby v okrese Klatovy.

V roce 2014 jsem se stal jednatelem ve společnosti MAIVA internet, která v roce 2015 fúzovala do United Networks SE. Od konce roku 2014 jsem přešel na pozici statuárního ředitele právě v evropské společnosti United Networks SE, kde působím doposud. V roce 2016 jsem se stal prokuristou ve společnosti FREE 4 NET. V roce 2019 jednatelem ve společnosti WIRACOM, která poskytuje telekomunikační služby na Rakovnicku.

Jsem lídrem místní organizace Pirátů v Sušici. V roce 2018 jsem se v komunálních volbách dostal do zastupitelstva města Sušice a následně byl zvolen radním města. V roce 2019 jsem se stal jednatelem Sušické nemocnice, kdy bylo mým hlavním úkolem převést zpět provoz zdravotního zařízení od soukromé společnosti pod křídla města a zahájit poskytování zdravotních služeb v regionu. V současnosti hájím pirátské barvy i jako krajský náměstek pro oblast IT, digitalizaci a Centrální nákup.

Důvodem mé kandidatury do poslanecké sněmovny je posunout a být nápomocen digitalizaci zdravotnictví tak, aby občané co nejméně museli čekat u lékaře a lékaři měli vždy potřebná data a dokumentaci dostupnou v elektronické podobě kdykoli ji potřebují. V 21. století není třeba neustále řešit vše na papíře.

Jsem šťastně ženatý a mám 2 úžasné dcery.

Mezi mé záliby patří setkávání se s lidmi, předávání pozitivní energie, sport a hudba.

14
Pavel_Hais_fin_2.jpg
Pirátská strana

Plzeňský kraj

Sušice


38 let

krajský náměstek pro oblast IT, digitalizaci a Centrální nákup, ředitel evropské společnosti působící v oboru telekomunikací