CHCI VĚDĚT VÍCE

zpět na výpis

Zbyněk Ziggy Horváth

Jsem lektor primární prevence a osvěty, textař a písničkář. Mám jednu ženu, s ní dvě děti, domek a zahradu na Slovácku. Se vzdělávacími programy navštěvuji přes dvacet let základní školy po celé ČR. Studentům středních škol přináším formou komponovaných besed silná osobní svědectví posledních žijících vězňů komunistického režimu. Aktivně vstupuji do politického dění organizováním protestů proti nepřijatelným krokům nemocných mocných, či naopak demonstracemi na podporu toho lepšího, co v politice je. Naprosto odmítám tvrzení, že všechno je špatně.

Svou kandidaturou chci stejně jako v nedávných krajských volbách dát svým příznivcům jasně najevo, kde vidím naději na změnu nepřijatelného politického kurzu. Pokud bych byl zvolen, vykonával bych mandát poslance ku prospěchu všech demokraticky smýšlejících občanů naší země zcela jistě nepřehlédnutelným způsobem. Jinak to ani neumím.

Svůj vstup do politiky považuji za naprosto přirozený krok na životní cestě vedené snahou o posilování spravedlivé svobodné demokratické společnosti.

16
16. Zbyněk Ziggy Horváth_sedy.jpg
Starostové a nezávislí

Zlínský kraj

Spytihněv


50 let

písničkář, lektor osvěty a primární prevence